Jesienny konkurs malarski VBS - już teraz zgarnij nagrody!
A do 30.09.26 12% zniżki na blejtramy!
⨯
  • Darmowa wysyłka od 320 zł na Polska
  • Bezpieczne zamówienie

Osterglocken aus Filz und Perlen

Instrukcje Nie. 512

Instrukcje Nie. 512

Artykuł udział:
Proszę wydrukować instrukcje Vorlage herunterladen Proszę wyświetlić listę materiałów
Vorlage herunterladen Lista materiałów
Jasne żonkile wykonane z filcu i perłowych gwiazdek są szybkie i łatwe do wykonania dzięki tym instrukcjom. Szczególnie ładnie wyglądają w połączeniu ze zwykłymi białymi glinianymi doniczkami.

A oto jak to działa
:

Pomaluj gliniane doniczki na biało, wypełnij je schnącą gliną po wyschnięciu przypnij mech islandzki do powierzchni słomianą szpilką do kwiatów.

Z mocnej tektury zrobić szablon i wyciąć kwiaty z filcu modelarskiego .
Wygnij małe kapelusze z drucianej siatki, aby stworzyć typowy kształt kielicha.
Namocz kwiaty z filcu modelarskiego w wodzie, a następnie umieść je na drucianych kapeluszach do wyschnięcia.
Po wyschnięciu przetrzyj krawędzie pomarańczową farbą.
Nawlecz białe koraliki na długie nitki perłowych gwiazdek i żółte koraliki na krótkie nitki. Połącz dwie nitki za pomocą oczka, a następnie wygnij je w odpowiedni kształt.
Odetnij kawałek drutu i pomaluj go na rosyjski zielony kolor, pozostaw do wyschnięcia.
Wytnij otwór w środku wymodelowanego kwiatka i przyklej do niego drucik.
Przyklej perłową gwiazdę do filcowego kwiatka.
Skręć kawałek acetatowej wstążki w różę, zabezpiecz drutem i przyklej do kwiatka z koralików.

Gotowy kwiat przyklej do glinianej doniczki.
Wytnij liście z zielonego filcu i przyklej je do łodygi kwiatu za pomocą gorącego kleju.

Lista materiałów

Doniczki z terakoty, Wew.-Ø 7 cm, 10 szt.
Zawartość: 10 sztuki
Średnica (zewnętrzna): 8.1 cm
Wysokość: 7 cm
Materiał: Terakota
24,19 zł
Ilość:
Rocailles z masy perłowej, Biały
Waga: 20 g
Średnica (zewnętrzna): 2.5 mm
Materiał: Szkło
6,15 zł
(1 kg = 307,50 zł)
Ilość:
Farba do rękodzieła VBS, 50 ml, Pomarańczowy
Pojemność: 50 ml
Odpowiedni dla dzieci
Bez rozpuszczalników
15,79 zł
(1 l = 315,80 zł)
Ilość:
Farba do rękodzieła VBS, 50 ml, Khaki
Pojemność: 50 ml
Odpowiedni dla dzieci
Bez rozpuszczalników
15,79 zł
(1 l = 315,80 zł)
Ilość:
Farba do rękodzieła VBS, 50 ml, Biały
Pojemność: 50 ml
Odpowiedni dla dzieci
Bez rozpuszczalników
15,79 zł
(1 l = 315,80 zł)
Ilość:
Drut figurowy, Ø 8 mm
Długość: 5 m
Średnica (zewnętrzna): 8 mm
Materiał: Drut, Sizal
43,19 zł
(1 m = 8,64 zł)
Ilość:
Doniczki z terakoty, Wew.-Ø 8 cm, 10 szt.
Zawartość: 10 sztuki
Średnica (zewnętrzna): 9.1 cm
Wysokość: 8 cm
Materiał: Terakota
26,29 zł
Ilość:
Mech islandzki VBS, 100 g, Zielony majowy
Waga: 100 g
Materiał: Mech
20,99 zł
(1 kg = 209,90 zł)
Ilość:
Pianka florystyczna na sucho, 2 szt.
Zawartość: 2 sztuki
Długość: 23 cm
Szerokość: 11 cm
Wysokość: 8 cm
Materiał: Pianka florystyczna
18,39 zł
Ilość:
Siatka druciana, rozmiar oczek 14x14 mm
Długość: 5 m
Szerokość: 50 cm
Materiał: Drut
99,99 zł
(1 m2 = 40,00 zł)
Ilość:
Zestaw szczypiec VBS, zestaw 3 szt.
Rozmiar: 11 - 14.5 cm
Materiał: Tworzywo sztuczne, Metal
68,49 zł
Ilość:
Nożyczki VBS "Soft-Grip", zestaw 2 szt.
Obsługa Dla praworęcznych
Zawartość: 2 sztuki
Materiał: Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne
23,69 zł
Ilość:
Pistolet do klejenia na gorąco, 15-80 watów
Hz: 50
Długość: 20 cm
Szerokość: 16 cm
Materiał: Tworzywo sztuczne
89,49 zł
Ilość:
Płaski pędzel VBS "Easy-Brush", Rozmiar 06/6,3 mm
Szerokość: 6.3 mm
Materiał: Drewno, Metal, Syntetyk
20,99 zł
Ilość:
Artykuł został pomyślnie dodany do koszyka.
Twój koszyk jest jeszcze pusty
Zezwalasz na pliki cookie i inne technologie?

Przetwarzamy dane użytkownika za pomocą plików cookie i innych technologii analizy i śledzenia ("pliki cookie") w celu optymalizacji witryny, tworzenia profili użytkowników i wyświetlania reklam opartych na zainteresowaniach. Uzyskujemy również dostęp lub pobieramy informacje z urządzeń końcowych użytkownika. Przekazujemy również niektóre dane zebrane w ten sposób naszym partnerom, którzy mogą mieć siedzibę poza Unią Europejską, na przykład w USA (patrz "Polityka prywatności"). Nie można wykluczyć, że dane użytkownika zostaną powiązane z innymi danymi już przechowywanymi na jego temat. Klikając przycisk "Akceptuję", użytkownik wyraża zgodę na wykorzystanie jego danych. użytkownik może odmówić wykorzystania swoich danych, klikając przycisk "Odrzuć". Aby w dowolnym momencie odwołać swoją zgodę na przyszłość, zmienić ustawienia lub uzyskać więcej informacji, kliknij "Ustawienia ochrony danych" w stopce każdej strony.

Dalsze opcje
Ustawienia
Pliki cookie to pliki tekstowe umieszczane na komputerze użytkownika przez przeglądarkę internetową w celu przechowywania określonych informacji. Inne technologie umożliwiają np. profilowanie za pomocą pobranych danych, takich jak identyfikatory urządzeń lub podobne identyfikatory online.
zawsze aktywny

Podstawowe funkcje
Dane gromadzone przez te usługi są wymagane do zapewnienia podstawowych funkcji zakupowych i zapewnienia technicznej wydajności strony internetowej. W tym celu informacje są wymieniane z wiarygodnymi partnerami analitycznymi.

Analityczne pliki cookie dla lepszego zakresu usług
Gromadzimy i przechowujemy dane wykorzystywane do analizy zachowań użytkowników i ulepszania naszych usług. Umożliwia nam to na przykład zwiększenie łatwości obsługi konta klienta. W tym celu informacje są wymieniane z wiarygodnymi partnerami analitycznymi. Należą do nich następujące 2 pliki cookie i dostawcy zewnętrzni:
- Google Analytics od Google Google Ireland Limited
- Microsoft Clarity od Microsoft Corp.
Marketingowe pliki cookie
Gromadzimy i przechowujemy dane do celów reklamowych, aby móc wyświetlać odpowiednie reklamy w witrynach partnerskich, aplikacjach i wiadomościach e-mail. W tym celu informacje są wymieniane z wiarygodnymi partnerami reklamowymi. Obejmują one następujące 14 plików cookie i dostawców zewnętrznych
- Opinie klientów Google od Google LLC
- Funkcja remarketingu "Custom Audiences" firmy Meta Platforms Ireland Limited
- Śledzenie konwersji Google od Google Ireland Limited
- Funkcja remarketingu lub "Podobni odbiorcy" firmy Google Ireland Limited
- Microsoft Advertising od Microsoft Corporation
- Program partnerski "Awin" firmy AWIN AG
- Facebook firmy Meta Platforms Ireland Limited
- Instagram od Meta Platforms Ireland Limited
- Pinterest firmy Pinterest Europe Ltd
- Osadzanie filmów z YouTube od Google Ireland Limited
- System czatu na żywo od MessageBird B.V. (i tego partnera, a następnie Sentry od Sentry i Polyfill.io od The Financial Times Limited)
- Spersonalizowane rekomendacje od Optimizely Inc.
- Trustbadge od Trusted Shops AG
- Google Tag Manager od Google Ireland Limited