Jesienny konkurs malarski VBS - już teraz zgarnij nagrody!
A do 30.09.26 12% zniżki na blejtramy!
⨯
  • Darmowa wysyłka od 320 zł na Polska
  • Bezpieczne zamówienie

Biżuteria własnoręcznie wykonana na praktycznych stojakach na biżuterię

Instrukcje Nie. 4100

Instrukcje Nie. 4100

Poziom trudności: Początkujący

Czas pracy: 30 Minuty

Artykuł udział:
Proszę wydrukować instrukcje Proszę wyświetlić listę materiałów
Lista materiałów
W krótkim czasie stwórz własną biżuterię i zaprowadź porządek na swoim stojaku na biżuterię. Z koralików, zawieszek i elastycznego sznurka powstają bransoletki i kolczyki, które można dopasować kolorystycznie do każdego stroju. Tworzenie biżuterii jest idealnym zajęciem dla początkujących i szybko przynosi widoczne efekty. W ten sposób nawet kolczyki koła i drobne dodatki stają się Państwa ulubionymi elementami.
DIY Schmuck an praktischen Schmuckständern
DIY Schmuck an praktischen Schmuckständern

Nawlekanie bransoletki z koralików na gumowy sznurek
Zacznij od przycięcia elastycznego sznurka: w ten sposób bezpośrednio określisz, jak wygodnie będzie później leżała Państwa bransoletka z koralików. Proszę zmierzyć nadgarstek za pomocą sznurka lub taśmy mierniczej. Jeśli wolą Państwo nosić bransoletkę nieco luźniej, proszę dodać około 2 cm. Przytnij gumowy sznurek do tej długości i zamocuj go w igle do nawlekania koralików. Igła ta stabilizuje sznurek, dzięki czemu można szybciej nawlekać małe koraliki, a wzór pozostaje schludny.

Zaplanowanie wzoru z koralików i nawlekanie
Rozłóż koraliki i zawieszki przed sobą i ustal ich kolejność. Pomoże to świadomie rozmieścić akcenty kolorystyczne, na przykład za pomocą pojedynczych koralików wyróżniających się lub małej zawieszki przyciągającej wzrok. Następnie nawlekaj koraliki po kolei na gumowy sznurek. Od czasu do czasu ściągaj całość, aby nie powstały luki, a bransoletka wyglądała równomiernie. Jeśli zależy Panu na symetrycznym wzorze, proszę pracować od środka: najpierw umieść wyjątkowy koralik lub zawieszkę, a następnie nawlekaj na przemian po lewej i prawej stronie.

Zamykanie bransoletki: solidne zawiązanie i estetyczne wykończenie
Gdy tylko osiągnie Pan/Pani pożądaną długość, należy wyjąć sznurek z igły do nawlekania i mocno zawiązać oba końce. Węzeł jest najważniejszym elementem zabezpieczającym, dzięki któremu biżuteria nie rozpadnie się podczas noszenia. Należy go mocno zacisnąć i sprawdzić, czy się trzyma. Następnie należy krótko odciąć wystające końce. W ten sposób Państwa elastyczna bransoletka z pereł jest gotowa i można ją od razu założyć.

Tworzenie kolczyków z koralików na szpilce łańcuszkowej
Aby wykonać kolczyki z koralików, należy najpierw nawlec koraliki na szpilkę łańcuszkową. Szpilka łańcuszkowa to metalowy pręt zakończony małą zatyczką, która zapobiega zsuwaniu się koralików. Skróć szpilkę za pomocą nożyc bocznych do długości odpowiadającej Państwa projektowi. Następnie zagnij górny koniec, tworząc oczko. Oczko to mała pętelka z drutu, do której mocuje się bigiel. Proszę upewnić się, że oczko jest dobrze zamknięte, aby nic nie mogło się z niego wysunąć. Następnie należy zawiesić bigiel – i gotowe są Państwa własnoręcznie wykonane kolczyki z koralików.

Alternatywa: szybkie nawlekanie pereł na kolczyki koła
W przypadku kolczyków typu creole można nawlekać koraliki bezpośrednio na obręcz. W ten sposób w mgnieniu oka powstają niepowtarzalne kolczyki, w których koraliki tworzą efekt małego pierścienia. Podczas nawlekania należy zadbać o równomierny rozkład kolorów, aby efekt końcowy wyglądał harmonijnie.

Stylowe przechowywanie i łączenie biżuterii
Aby bransoletki i kolczyki nie plątały się ani nie porysowały, najlepiej przechowywać je w przejrzysty sposób na stojaku na biżuterię. Dzięki temu szybko odnajdą Państwo swoje ulubione egzemplarze, będą mogli zawiesić nowe kombinacje kolorystyczne tuż obok istniejących wzorów, a podczas kolejnego tworzenia biżuterii natychmiast znajdą Państwo inspirację. Stojak na biżuterię zapewnia przejrzyste przechowywanie biżuterii i efektownie eksponuje Państwa akcesoria jubilerskie na toaletce, w pracowni lub w sypialni.

Teraz Państwa kolej
Zbierz kilka koralików w swoich ulubionych kolorach, nawlecz bransoletkę lub kolczyki w wybranej przez siebie wersji i krok po kroku poszerzaj swoją kolekcję. Pasujące koraliki, zawieszki i akcesoria do tworzenia biżuterii znajdą Państwo w sklepie internetowym – dzięki temu mogą Państwo od razu przystąpić do tworzenia kolejnego zestawu.

diy schmuck
diy schmuck
diy schmuck
diy schmuck
diy schmuck
diy schmuck
DIY Schmuck an praktischen Schmuckständern
DIY Schmuck an praktischen Schmuckständern

Must Have

Stojak na biżuterię z materiałowymi wałkami na bransoletki VBS
Długość: 14 cm
Szerokość: 23.5 cm
Wysokość: 24.5 cm
Materiał: Drewno sosnowe, Tkanina
105,39 zł
Ilość:

Stojak na biżuterię z 18 haczykami VBS
Długość: 8.5 cm
Szerokość: 30.5 cm
Wysokość: 29.5 cm
Materiał: Drewno sosnowe, Metal
78,99 zł
Ilość:

Stojak na biżuterię VBS
Długość: 22 cm
Szerokość: 14 cm
Wysokość: 30 cm
Materiał: Drewno sosnowe
36,79 zł
Ilość:

Lista materiałów

Stojak na biżuterię z 18 haczykami VBS
Długość: 8.5 cm
Szerokość: 30.5 cm
Wysokość: 29.5 cm
Materiał: Drewno sosnowe, Metal
78,99 zł
Ilość:
Stojak na biżuterię VBS
Długość: 22 cm
Szerokość: 14 cm
Wysokość: 30 cm
Materiał: Drewno sosnowe
36,79 zł
Ilość:
Zawieszki VBS "Ocean Breeze"
Rozmiar motywu: 10 - 14 mm
Średnica oczka (wewnętrzna): 4 mm
Zawartość: 3 sztuki
Materiał: Metal
47,39 zł
Ilość:
Stojak na biżuterię z materiałowymi wałkami na bransoletki VBS
Długość: 14 cm
Szerokość: 23.5 cm
Wysokość: 24.5 cm
Materiał: Drewno sosnowe, Tkanina
105,39 zł
Ilość:
Zawieszka "Piłka nożna"
Średnica oczka (wewnętrzna): 2 mm
Zawartość: 1 sztuka
Szerokość: 10 mm
Wysokość: 15 mm
Materiał: Metal
15,79 zł
Ilość:
Koraliki „Piłka nożna”
Średnica (zewnętrzna): 8 mm
Materiał: Polichlorek winylu (PVC), Metal
20,99 zł
Ilość:
Pudełko z koralikami "Dreamy"
Waga: 50 g
Średnica (zewnętrzna): 7 mm
Grubość: 4 mm
Materiał: Tworzywo sztuczne
31,59 zł
(1 kg = 631,80 zł)
Ilość:
Koraliki kostki "Kostka"
Zawartość: 30 sztuki
Długość: 8 mm
Szerokość: 8 mm
Wysokość: 8 mm
Materiał: Tworzywo sztuczne
9,39 zł
Ilość:
Szklane koraliki "Pastel", 6 mm, Różowy
Zawartość: 45 sztuki
Średnica (zewnętrzna): 6 mm
Materiał: Szkło
13,19 zł
Ilość:
Szklane koraliki "Pastel", 6 mm, Biały
Zawartość: 45 sztuki
Średnica (zewnętrzna): 6 mm
Materiał: Szkło
13,19 zł
Ilość:
Szklane koraliki "Pastel", 6 mm, Jasnożółty
Zawartość: 45 sztuki
Średnica (zewnętrzna): 6 mm
Materiał: Szkło
13,19 zł
Ilość:
Szklane koraliki "Pastel", 6 mm, Fioletowy
Zawartość: 45 sztuki
Średnica (zewnętrzna): 6 mm
Materiał: Szkło
13,19 zł
Ilość:

Będziesz także potrzebować tej strony Artykuł :

Szklane cięte koraliki brokatowe, 4 mm, Siam
Zawartość: 25 sztuki
Średnica (zewnętrzna): 4 mm
Materiał: Szkło
15,79 zł
Ilość:
Haczyki do uszu, stal nierdzewna, 10 sztuk
Zawartość: 10 sztuki
Długość: 20 mm
Materiał: Stal nierdzewna
17,89 zł
Ilość:
Szklane cięte koraliki brokatowe, 4 mm, Light Siam
Zawartość: 25 sztuki
Średnica (zewnętrzna): 4 mm
Materiał: Szkło
15,79 zł
Ilość:
Szklane cięte koraliki brokatowe, 4 mm, Crystal AB
Zawartość: 25 sztuki
Średnica (zewnętrzna): 4 mm
Materiał: Szkło
15,79 zł
Ilość:
Rocailles z masy perłowej, Fuchsia
Waga: 20 g
Średnica (zewnętrzna): 2.5 mm
Materiał: Szkło
6,15 zł
(1 kg = 307,50 zł)
Ilość:
Perły woskowe VBS, Ø 6 mm, 60 szt., Złoto
Zawartość: 60 sztuki
Średnica (zewnętrzna): 6 mm
Materiał: Tworzywo sztuczne
6,15 zł
Ilość:
Perły Katsuki, Biały
Zawartość: 100 sztuki
Średnica (zewnętrzna): 6 mm
Grubość: 1 mm
Materiał: Polimer
7,89 zł
Ilość:
Koraliki akrylowe VBS "Kolorowe nieprzezroczyste", Ø 12 mm, 250 g
Liczba części: 250 - 270
Waga: 250 g
Średnica (zewnętrzna): 12 mm
Materiał: Akryl
52,69 zł
(1 kg = 210,76 zł)
Ilość:
Koraliki brokatowe, Ø 8 mm, 20 sztuk, Rainbow
Zawartość: 20 sztuki
Średnica (zewnętrzna): 8 mm
Materiał: Szkło
6,79 zł
Ilość:
Okrągły szklany koralik, 6 mm, Nasycony Jasnobrązowy AB
Zawartość: 20 sztuki
Średnica (zewnętrzna): 6 mm
Materiał: Szkło
12,59 zł
Ilość:
Sworznie łańcucha, z jednym oczkiem, 100szt, 32mm, Srebrzony
Zawartość: 100 sztuki
Długość: 32 mm
Materiał: Metal
12,59 zł
Ilość:
VBS Stretch-Magic, biały
Długość: 5 m
Grubość: 0.5 mm
Materiał: Lateks
10,49 zł
(1 m = 2,10 zł)
Ilość:
Szczypce do biżuterii VBS
Długość: 14.5 cm
Materiał: Tworzywo sztuczne, Metal
23,19 zł
Ilość:
Kolczyki koła, 1 para
Średnica (zewnętrzna): 40 mm
Materiał: Metal
9,39 zł
Ilość:
Mieszanka koralików Polaris, 10 mm, 30 sztuk, Czarny
Inhalt: 30 piece, Ø: 10 mm, Durchmesser (innen): 1,5 mm, Material: Plastic
52,69 zł
Ilość:
Motyle z koralików ciętych, Kryształ AB
Zawartość: 8 sztuki
Długość: 6 mm
Szerokość: 8 mm
Materiał: Szkło
13,19 zł
Ilość:
Szpilki szklane skręcane, 25 mm, Srebrny
Waga: 12 g
Długość: 25 mm
Średnica (zewnętrzna): 2.3 mm
Materiał: Szkło
7,89 zł
(1 kg = 657,50 zł)
Ilość:
Cięte szklane koraliki, Pastelowa mieszanka
Zawartość: 30 sztuki
Średnica (zewnętrzna): 6 mm
Materiał: Szkło
10,49 zł
Ilość:
Rocailles "Rainbow", Błękitny
Waga: 20 g
Średnica (zewnętrzna): 2.5 mm
Materiał: Szkło
6,15 zł
(1 kg = 307,50 zł)
Ilość:
Rocailles "Rainbow", Srebro-Przeźroczysty
Waga: 20 g
Średnica (zewnętrzna): 2.5 mm
Materiał: Szkło
6,15 zł
(1 kg = 307,50 zł)
Ilość:
Artykuł został pomyślnie dodany do koszyka.
Twój koszyk jest jeszcze pusty
Zezwalasz na pliki cookie i inne technologie?

Przetwarzamy dane użytkownika za pomocą plików cookie i innych technologii analizy i śledzenia ("pliki cookie") w celu optymalizacji witryny, tworzenia profili użytkowników i wyświetlania reklam opartych na zainteresowaniach. Uzyskujemy również dostęp lub pobieramy informacje z urządzeń końcowych użytkownika. Przekazujemy również niektóre dane zebrane w ten sposób naszym partnerom, którzy mogą mieć siedzibę poza Unią Europejską, na przykład w USA (patrz "Polityka prywatności"). Nie można wykluczyć, że dane użytkownika zostaną powiązane z innymi danymi już przechowywanymi na jego temat. Klikając przycisk "Akceptuję", użytkownik wyraża zgodę na wykorzystanie jego danych. użytkownik może odmówić wykorzystania swoich danych, klikając przycisk "Odrzuć". Aby w dowolnym momencie odwołać swoją zgodę na przyszłość, zmienić ustawienia lub uzyskać więcej informacji, kliknij "Ustawienia ochrony danych" w stopce każdej strony.

Dalsze opcje
Ustawienia
Pliki cookie to pliki tekstowe umieszczane na komputerze użytkownika przez przeglądarkę internetową w celu przechowywania określonych informacji. Inne technologie umożliwiają np. profilowanie za pomocą pobranych danych, takich jak identyfikatory urządzeń lub podobne identyfikatory online.
zawsze aktywny

Podstawowe funkcje
Dane gromadzone przez te usługi są wymagane do zapewnienia podstawowych funkcji zakupowych i zapewnienia technicznej wydajności strony internetowej. W tym celu informacje są wymieniane z wiarygodnymi partnerami analitycznymi.

Analityczne pliki cookie dla lepszego zakresu usług
Gromadzimy i przechowujemy dane wykorzystywane do analizy zachowań użytkowników i ulepszania naszych usług. Umożliwia nam to na przykład zwiększenie łatwości obsługi konta klienta. W tym celu informacje są wymieniane z wiarygodnymi partnerami analitycznymi. Należą do nich następujące 2 pliki cookie i dostawcy zewnętrzni:
- Google Analytics od Google Google Ireland Limited
- Microsoft Clarity od Microsoft Corp.
Marketingowe pliki cookie
Gromadzimy i przechowujemy dane do celów reklamowych, aby móc wyświetlać odpowiednie reklamy w witrynach partnerskich, aplikacjach i wiadomościach e-mail. W tym celu informacje są wymieniane z wiarygodnymi partnerami reklamowymi. Obejmują one następujące 14 plików cookie i dostawców zewnętrznych
- Opinie klientów Google od Google LLC
- Funkcja remarketingu "Custom Audiences" firmy Meta Platforms Ireland Limited
- Śledzenie konwersji Google od Google Ireland Limited
- Funkcja remarketingu lub "Podobni odbiorcy" firmy Google Ireland Limited
- Microsoft Advertising od Microsoft Corporation
- Program partnerski "Awin" firmy AWIN AG
- Facebook firmy Meta Platforms Ireland Limited
- Instagram od Meta Platforms Ireland Limited
- Pinterest firmy Pinterest Europe Ltd
- Osadzanie filmów z YouTube od Google Ireland Limited
- System czatu na żywo od MessageBird B.V. (i tego partnera, a następnie Sentry od Sentry i Polyfill.io od The Financial Times Limited)
- Spersonalizowane rekomendacje od Optimizely Inc.
- Trustbadge od Trusted Shops AG
- Google Tag Manager od Google Ireland Limited